Slevy

 • Sleva!

  Elegantní pánské hodinky SILVER EAGLE jsou ideálním doplňkem každého muže. Dominantou těchto hodinek je velký ciferník, který obíhají luminiscenční ručičky, schované pod tvrzeným sklíčkem. Řemínek je z pevné slitiny se stříbrným povrchem nanešeným metodou IP (ion plated). Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny křemenným výbrusem - strojkem...

  879 Kč 999 Kč
  Pouze online Reduced price!
  Na skladě Na skladě
 • Sleva!

  Elegantní minimalistické černé pánské hodinky Curren Black jsou tu pro všechny, kteří mají vytříbený vkus. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny křemenným výbrusem neboli strojkem Quartz, který vám vždy zajistí přesný čas. Ciferník je kryt odolným hardlex sklíčkem. Řemínek je opatřen pevným zapínáním se stylově vybroušeným logem výrobce.

  599 Kč 799 Kč
  Pouze online Reduced price!
  Na skladě Na skladě
 • Sleva!

  Černý pro něho, bílý pro ni. Kombinace howlitu a lávového kamene. Tyto náramky slouží k propojení dvou lidí, jako důkaz věrnosti a lásky, když právě nemůžete být se svým protějškem. Odolné pružné lanko zajistí, že vám i vaší drahé polovičce oba náramky dokonale padnou. Ruční výroba.

  409 Kč 449 Kč
  Reduced price!
  Na skladě Na skladě
 • Sleva!

  Máte rádi barvy a hledáte kvalitní lehké hodinky? Jestli ano, tak je pro vás tento model Curren shark jako dělaný. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a látky.  Mozkem hodinek je přesný křemený výbrus - strojek Quartz.

  399 Kč 699 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Sleva!

  Ručně vyrobený náramek. Lev, triumfální přemožitel moci a temnoty, představuje královskou důstojnost, osobní vliv, sílu a odvahu. Díky pevnému odolnému lanku náramek padne dokonale na vaše zápěstí.

  269 Kč 299 Kč
  Reduced price!
  Na skladě Na skladě
Zobrazeno 1 - 5 z 5 položek