Hodinky 

 • Sleva!

  Máte rádi barvy a hledáte kvalitní lehké hodinky? Jestli ano, tak je pro vás tento model Curren shark jako dělaný. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a látky.  Mozkem hodinek je přesný křemený výbrus - strojek Quartz.

  399 Kč 699 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Sleva!

  Elegantní pánské hodinky SILVER EAGLE jsou ideálním doplňkem každého muže. Dominantou těchto hodinek je velký ciferník, který obíhají luminiscenční ručičky, schované pod tvrzeným sklíčkem. Řemínek je z pevné slitiny se stříbrným povrchem nanešeným metodou IP (ion plated). Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny křemenným výbrusem - strojkem...

  879 Kč 999 Kč
  Pouze online Reduced price!
  Na skladě Na skladě
 • Sleva!

  Elegantní minimalistické černé pánské hodinky Curren Black jsou tu pro všechny, kteří mají vytříbený vkus. Jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny křemenným výbrusem neboli strojkem Quartz, který vám vždy zajistí přesný čas. Ciferník je kryt odolným hardlex sklíčkem. Řemínek je opatřen pevným zapínáním se stylově vybroušeným logem výrobce.

  599 Kč 799 Kč
  Pouze online Reduced price!
  Na skladě Na skladě
 • Elegantní pánské hodinky Curren Snake budete rádi nosit k obleku, ale i ke každodennímu ležérnímu oblečení díky jejich decentním křivkám. Mozkem hodinek je přesný křemenný výbrus - strojek Quartz. Kovové tělo i tvrzené hardlex sklíčko jsou vysoce odolné proti poškrábání. Tenký pevný řemínek má zapínání na klips, který lze podle potřeby posunout a...

  729 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Jednoduchost a elegance v jednom, to jsou tyto černo-stříbrné pánské hodinky Curren Snake. O jejich přesných chod se stará křemenný výbrus - strojek Quartz. Kovové tělo i tvrzené hardlex sklíčko jsou vysoce odolné proti poškrábání. Tenký pevný řemínek má zapínání na klips, který lze podle potřeby posunout a přizpůsobit vašemu zápěstí.

  729 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Spojení jednoduchosti a elegance - to jsou černé pánské hodinky Curren Snake. O jejich přesných chod se stará křemenný výbrus - strojek Quartz. Kovové tělo i tvrzené hardlex sklíčko jsou vysoce odolné proti poškrábání a vydrží opravdu hodně. Pevný černý řemínek hodinek  má zapínání na klips, který lze podle potřeby posunout a přizpůsobit.

  729 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Černé hodinky Eternity Black se pyšní propracovaným designem a velmi odolným kovovým tělem. O přesný čas se stará křemenný výbrus - strojek Quartz. Tvrzené hardlex sklíčko je odolné proti pošrábání a vydrží opravdu hodně, tak jako řemínek je z pevné slitiny s černým povrchem nanešeným metodou IP (ion plated).

  1 099 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Pokud hledáte výrazné nepřehlédnutelné hodinky s luxusním vzhledem, které podtrhnou váš osobitý vkus tak tyto zlaté Curren Lion jsou jasnou volbou. Jejich hardlex klíčko je vysoce odolné proti poškrábání.. Mozkem hodinek je křemený výbrus - strojek Quartz. Pevný řemínek má zapínání na klips, který lze podle potřeby posunout a přizpůsobit vašemu zápěstí....

  1 019 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Elegantní pánské šedé hodinky Curren Vulture s odolným ocelovým řemínkem. Budete je rádi nosit k obleku, ale i ke každodennímu ležérnímu oblečení díky jejich decentním minimalistickým křivkám. Hodinky pohání přesný křemenný výbrus - strojek Quartz. Kovové tělo i tvrzené hardlex sklíčko jsou vysoce odolné proti poškrábání. Voděodolnost jsou 3 ATM (hloubka...

  849 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Černé hodinky Eternity Black Leather se pyšní velmi propracovaným designem. Tvrzené hardlex sklíčko je odolné proti pošrábání a vydrží opravdu hodně, tak jako kvalitní kožený řemínek. O přesný chod hodinek se stará křemenný výbrus - strojek Quartz. Černá barva se Vám bude jednoduše kombinovat s Vaším každodenním outfitem.

  999 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Pánské černé sportovní hodinky Curren Tiger jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Hodinky řídí křemenný výbrus - strojek Quartz, který vám zajistí vždy přesný čas. Odolný řemínek je opatřen pevným zapínáním a pojistkou se  stylově vybroušeným logem výrobce. Tvrzené hardlex sklo chrání hodinky před poškrábáním. Propojení zlaté a černé působí luxusně a elegantně.

  799 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Ocelové pánské hodinky Curren Panther, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vysoce odolné. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny přesným křemenným výbrusem - strojkem Quartz. Ciferník je ukrytý pod tvrzeným hardlex sklíčkem. Řemínek je z pevné slitiny se stříbrným povrchem nanešeným metodou IP (ion plated).

  799 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Milujete modrou a potrpíte si na luxusní vzhled? Pokud ano, tak jsou pro vás tyto modré hodinky Curren Panther jako dělané. Model je vyroben z kvalitní oceli a je řízen přesným křemenným výbrusem - strojkem Quart. Ciferník chrání  odolné tvrzené hardlex sklíčko. Ocelový řemínek je opatřen pevným zapínáním a pojistkou se  stylově vybroušeným logem výrobce.

  799 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Analogové sportovní pánské hodinky Curren Panther, si oblíbí každý muž. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny křemenným výbrusem neboli strojkem Quartz, který vám zajistí přesný čas. Řemínek je opatřen pevným zapínáním a pojistkou se  stylově vybroušeným logem výrobce. Tvrzené hardlex sklo chrání hodinky před poškrábáním.

  799 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Ocelové pánské hodinky Curren Panther, jsou díky použití vysoce kvalitních materiálů extra lehké a vysoce odolné. Model je vyroben z kvalitní oceli a je řízen křemenným výbrusem - strojkem Quartz, pto vždy přesný čas. Ciferník je schován pod tvrzeným hardlex sklíčkem. Řemínek je z pevné slitiny se stříbrným povrchem nanešeným metodou IP (ion plated).

  799 Kč
  Pouze online
  Vyprodáno Vyprodáno
 • Robustní model hodinek CURREN TIGER je vyroben z kvalitní oceli a je řízen křemenným výbrusem - strojkem Quartz, který vám zajistí přesný čas. Hardlex klíčko je vysoce odolné proti poškrábání a vydrží opravdu hodně. Díky své kombinaci zlaté, černé a stříbrné je zaručeně nikdo nepřehlédne na vašem zápěstí.

  799 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
 • Máte rádi červenou a potrpíte si na luxusní vzhled? Pokud ano, tak je pro vás tento model hodinek Curren Panther jako dělaný. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou řízeny přesným křemenným výbrusem neboli strojkem Quart. Ciferník chrání tvrzené hardlex sklíčko. Řemínek je opatřen pevným zapínáním a pojistkou se  stylově vybroušeným logem výrobce. 

  799 Kč
  Pouze online
  Na skladě Na skladě
Zobrazeno 1 - 17 z 17 položek